На Черкащину знову йдуть потепління та опади, – Гідрометцентр

Дата: 06.12.2022 17:00

Перші зимові вихідні на Черкащині пройшли під впливом холодного східного антициклону «ILJA», який проявив себе помірними морозами, сонячними проясненнями та рвучким вітром. Середньодобова температура знизилася до мінус 4-5º, що більше відповідає показникам січня.

За прогнозом синоптиків сьогодні – мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря 1-6º морозу, вітер південно-східний, 3 м/с, відносна вологість повітря 84%, атмосферний тиск 764 мм рт ст. Впродовж дня атмосферний тиск падатиме. Відносна вологість повітря істотно не зміниться.

Із середи атлантичні циклони розпочнуть постачати у наш регіон опади у різних фазах. Морози втрачатимуть свою силу, поступаючись місцем відлизі. Вітер посилюватиметься до 15-20 м/с.

7 грудня – сніг  з переходом у мокрий сніг та дощ. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 2º тепла – 3º морозу, ожеледь, налипання мокрого снігу та ожеледиці на дорогах, вітер південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви до 15-20 м/с.

8 грудня – невеликий мокрий сніг та дощ. На дорогах ожеледиця. Температура впродовж доби 2º тепла – 3º морозу.

9 грудня – вдень дощ та мокрий сніг, температура вночі 3º тепла – 2º морозу, вдень 1-6º тепла.

Такі погодні умови ускладнюватимуть рух транспорту. Учасникам дорожнього руху слід бути уважними та обережними.

За попередніми прогнозами синоптиків у найближчі вихідні температура підвищиться: вночі 0-5º тепла, вдень до 4-9º на фоні помірного дощу.

За інформацією Черкаського обласного Гідрометцентру