На вихідні в області ще потеплішає

Дата: 09.12.2022 15:24

У вихідні інтенсивність опадів та тепла на Черкащині збільшиться. У суботу до нашого регіону наблизиться циклон, що зумовить більш інтенсивне тепло на фоні окремих дощів. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Втім протидія цього циклону зі східним антициклоном викличе посилення вітру до небезпечних 15-18 м/с. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 4-9º. Температурний фон 4º тепла, що більше відповідає кліматичному минулому середини осені.

У неділю та понеділок активний південний циклон зумовить значні дощі, посилення південного вітру до небезпечних 15-18 м/с. Температура ще підвищиться: вночі до 2-7º тепла, вдень до 6-11º.

Впродовж вихідних атмосферний тиск знизиться на 10-13 одиниць, що додасть негативного впливу на самопочуття метеозалежних людей.

За попередніми розрахунками, після проходження південного циклону, у вівторок-середу температура знизиться до МОРОЗІВ, знову сніжитиме.