ПРО ПРИПИСКУ ГРОМАДЯН 2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ДО ПРИЗОВНОЇ ДІЛЬНИЦІ ТРЕТЬОГО ВІДДІЛУ УМАНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Дата: 15.12.2022 16:14

Відповідно вимог статті 14 Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу“, розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 100 (із змінами) від 20.01.2021 року, з 16 січня по 31 березня 2023 року буде проводитися приписка до призовної дільниці третього відділу Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян 2006 року народження за адресою: смт Маньківка, вул. Соборна, 2.

Явці на комісію по приписці підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Буцької, Іваньківської та Маньківської територіальних громад, а також громадяни до 27-річного віку, які не пройшли приписку раніше.
   Через навчальні заклади (або інші організації, установи, підприємства) приписники отримують інформацію про дату і час прибуття на дільницю, у випадку не отримання даної інформації – зобов’язані прибути за зазначеною адресою 13.02.2023 року або 14.02.2023 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
    На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу“ керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від форм власності та підпорядкування зобов’язані увільнити громадян, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до призовної дільниці третього відділу Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Начальник третього відділу Уманського районного
територіального центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник Руслан КОВРИГА