Члени виконкому схвалили проект бюджету Маньківської селищної територіальної громади на 2023 рік

Дата: 21.12.2022 14:44

20 грудня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Валерія Івасюка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.  У засіданні взяли участь 10 членів виконавчого комітету, начальники структурних підрозділів селищної ради.

Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників України.

До порядку денного було включено 20 проєктів рішень, які стосувались питань: внесення змін до  бюджету Маньківської селищної територіальної громади, орієнтовного плану роботи виконкому, квартирної черги, проведення конкурсу з вивезення твердих побутових відходів, створення фонду захисних споруд цивільного захисту, передачі матеріальних цінностей, затвердження мережі приміських автобусних маршрутів, надання дозволу на вирізку дерев та ін.

Головним з них було схвалення проекту бюджету Маньківської селищної територіальної  громади на 2023 рік, який буде затверджено депутатами на найближчій сесії. З даним проектом детально ознайомила начальник фінансового управління Світлана Самойленко. Вона зазначила,що за 11 місяців 2022 року до загального фонду бюджету Маньківської селищної територіальної громади надійшло 114 631,6 тис. грн власних та закріплених доходів. Уточнені планові показники забезпечені на  102,5  % або на  2 793,0 тис.грн більше. Прогнозні доходи загального фонду проекту бюджету громади на 2023рік (без врахування міжбюджетних трансфертів)  розраховано в сумі 123 235,0 тис. грн що становить 96,4 % до очікуваних надходжень у 2022 році або на  4 574,8  тис. грн менше. Військові дії спричинили руйнівний вплив на життя людей та масове порушення ланцюгів економічної діяльності, що насамперед призводить до спаду ділової активності підприємств. При прогнозуванні дохідної частини бюджету на 2023 рік було враховано фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами попередніх періодів та за 11  місяців 2022 року, норми податкового та бюджетного законодавства, пропозиції Головного управління ДПС у Черкаській області та прогнозні обсяги надходжень податків та зборів. Загалом, проаналізувавши хід виконання бюджету громади у поточному році, врахувавши зміни у законодавчих актах та запровадження мінімальної  заробітної плати з 1 січня  у розмірі 6 700 грн та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду  ЄТС  з 1 січня 2 893 грн, планується затвердити бюджет селищної територіальної громади на 2023 на рівні 186,8млнгрн, що на 3,7млн. грн менше проти показника 2022 року.

Під час засідання, члени виконкому  внесли зміни до бюджету селищної  ради, які були викликані у зв’язку з необхідністю   розподілу обсягів коштів з бюджету Іваньківської сільської територіальної громади. Кошти в сумі  3 220 грн  спрямовані на відшкодування витрат з корекційно-розвиткових занять з дітьми інклюзивно-ресурсного центру  відділу освіти молоді та спорту Маньківської селищної ради; 7 600 грн - на придбання запасних частин до автомобіля Опель-Комбо та  4 400 грн – на придбання безкоштовних ліків для забезпечення  пільгових категорій населення Іваньківської сільської громади.

Серед інших питань, що розглядалися на виконкому було затвердження орієнтовного плану виконавчого комітету, відповідно до якого:

у січні заплановано заслухати звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади за 2022 рік;

у лютому - звіт про виконання бюджету Маньківської селищної територіальної громади  за 2022 рік;

у березні заплановано проведення робіт по благоустрою території сіл та селищ Маньківської селищної територіальної громади у весняний період для покращення санітарного стану;

у травні в планах проведення заходів щодо запобіганню загибелі людей на водних об’єктах та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2023 року;

у червні заплановано заслухати звіти про роботу керівника КП «Комунальник-М» та начальника відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна та інші.

Крім цього було затверджено наступну мережу приміських автобусних маршрутів регулярних перевезень загального користування, які не виходять за межі Маньківської селищної територіальної громади:

Номер автобусного маршруту (рейсу)

Назва автобусного маршруту

Періодичність (за днями тижня та залежно від періоду року)

Час відправлення з початкового пункту

Час прибуття в кінцевий пункт

Маньківка - Роги

щоденнно, крім неділі

Маньківка - Кривець

Ср, пт                       Сб

13:05 (11:05)

14:11 (12:11)

Маньківка - Кищенці

Вт, чт, сб

Маньківка- Дзензелівка

Ср, пт                        Сб

12:00 (11:20)

12:20 (11-40)

Маньківка-Добра

Пн, ср                       Сб

13:00 (11:00)

13:56 (11:56)

На завершення членами виконкому було надано дозвіл на вирізку дерев у с.Молодецьке та с.Поминик.

Члени виконкому одностайно підтримали всі рішення винесені на засідання, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Маньківської селищної ради.