Очільник Маньківської громади привітав енергетиків з їх професійним святом!

Дата: 22.12.2022 14:41

Сьогодні 22 грудня з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика працівників енергетичної галузі  привітав селищний голова Валерій Івасюк. Звертаючись до енергетиків Валерій Аксентійович висловив їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують, особливо у цей складний період під час воєнного стану і побажав всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. З нагоди професійного свята лідер громади вручив Почесні грамоти кращим працівникам Маньківської філії відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго».