Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук

Дата: 26.12.2022 08:47

У  грудні  2022 року   на   базі   Маньківського   НВК   «ЗЗСО   І-ІІІ  ступенів –гімназія»  відбувся перший етап  Всеукраїнського  конкурсу  захисту  науково-дослідницьких   робіт  учнів-членів   МАН. У  конкурсі взяли  участь  такі  учні:  Савченко Марія, учениця 9-А класу Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія»  у  секції «Англійська мова» (науковий керівник Лиса Світлана Олександрівна), Власенко Ангеліна, учениця 9-А класу Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія»   у  секції  «Психологія»  (науковий керівник Левченко Тетяна Павлівна) та Борсенко Аліна, учениця 7-Б класу Маньківського НВК «ЗЗСО I-III ступенів – гімназія»   в  секції  «Агрономії»  (науковий керівник Полозюк Ірина Миколаївна).

Усі  юні   науковці   готуються  до  обласного  конкурсу,  який  відбудеться  в  січні  2023  року.