Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Дата: 27.12.2022 10:32

За результатами засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів  на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маньківської селищної ради Черкаської  області, яке відбулося 26.12.2022,  переможцем конкурсу визнано САМЕЛЮК Людмилу Іванівну,  рекомендовано начальнику відділу освіти, молоді та спорту  Маньківської селищної ради Черкаської області  Безверхому Ю.М. призначити її на  посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Маньківської селищної ради Черкаської  області.