Проведено роботи щодо упорядкування сміттєзвалища в селі Молодецьке

Дата: 29.12.2022 12:56

Проблема поводження з відходами є особливо гострою і слугує одним із чинників, який впливає на екологічну ситуацію. Вчора  28 грудня 2022 року працівники приватного підприємства "Перлина" с.Молодецьке (керівник - депутат Маньківської селищної ради Сергій Турченко) провели роботи щодо  упорядкування території сміттєзвалища в селі Молодецьке.

Закликаємо всіх жителів громади не бути байдужими до екологічних проблем, слідкувати за чистотою довкілля, не викидати сміття в необлаштовані зони та ліс.

Кожен з нас може підтримувати чистоту на своєму обійсті та біля нього, на вулиці, в місті, селі та загалом в громаді. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти позитивних результатів.