На Черкащині продовжує панувати весняна погода

Дата: 29.12.2022 16:02

За три дні до Нового року на Черкащині панує весняна погода. Середньодобові температури 2-3º тепла перевищують кліматичну норму на 3-5º та більше відповідають березню. Промерзання ґрунту лише в ранкові години 1-6 см, снігового покриву немає. Нагадаємо, у минулоріч в ці дні температурний фон був 8º морозу, висота снігу 4-13 см, промерзання 5-16 см. Про це інформує Черкаський обласний Гідрометцентр.

За прогнозом синоптиків у найближчий тиждень опадів не чекаємо. Хмарність чергуватиметься з сонячними проясненнями. Тепла тенденція температурного фону збережеться.

За попередніми розрахунками, 1-2 січня 2023 року очікується суттєве потепління: температура вночі 0..+5° вдень +7..+12°.