Проведено міжобласний турнір з футзалу для дітей

Дата: 24.01.2023 10:44

21 січня 2023 року відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради був проведений Міжобласний турнір з футзалу для дітей 2014-2015 р.н. у спортивному залі с. Кочубіївка Уманського району.

На турнір було запрошено, крім команди ДЮСШ (Маньківка), «Любомир» (Ставище), «Зоря-75 Умань», «СК  Базис».

Результати

Назвакоманди

Ігри

очки

місце

ДЮСШ Маньківка

ІІ

Зоря-75 Умань

І

Любомир Ставище

ІІІ

СК Базис

ІІІ

По закінченню змагань всіх учасників було нагороджено медалями, грамотами, а переможців памятним кубком. Також юні спортсмени отримали солодкі подарунки.

Відділ освіти, молоді та спорту вдячний Осадчому Володимиру Олексійовичу за безкоштовне надання залу для проведення турніру.