ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі пального, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 16.02.2023 11:36

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95).

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів):

• ДК 021:2015 - 09132000-3 Бензин;

Обґрунтування обсягів закупівлі.

Обсяги обґрунтовуються відповідно фактичних витрат  бензину А-95 у 2022 році та враховуючи потребу та обсяги кошторисних призначень на 2023 рік, потреба в паливі складає:

- бензин А-95 – 4200 літрів.

Технічні та якісні характеристики товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису та наявної потреби прогнозованих обсягів використання бензину та дизельного палива протягом попереднього року.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет - ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/таhttps://finance.i.ua/fuel/.

Очікувана вартість Товару становить 214 200,00 грн. (Двісті чотирнадцять тисяч двісті грн.. 00 коп.)  з ПДВ.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року, в редакції від 19.04.2020 №114-IX в редакції зі змінами до Закону України "Про публічні закупівлі" та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» №7163 від 14.03.2022 року, зокрема в частині дії пунктів 37-38 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону;

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

3. Лист Мінекономіки України «Щодо особливостей здійснення публічних закупівель

на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»№ 3323-04_70997-06 від 20.10.2022 року.