Оголошення для ВАТ "Маньківський механічний завод"

Дата: 17.02.2023 09:21

Маньківська селищна рада повідомляє про те, що на підставі ухвали Маньківського районного суду Черкаської області від 06.02.2023 у цивільній справі № 701/70/23 та розпорядження селищного голови Маньківської селищної територіальної громади № 9-од від 08.02.2023, з метою встановлення факту відсутності місцезнаходження ВАТ «Маньківський механічний завод» 23.02.2023 об 11:00 відбудеться комісійне обстеження об’єкту нерухомого майна, що належить фізичній особі на праві приватної власності за адресою Черкаська область, Уманський район, селище міського типу Маньківка, вулиця Шпитальна (колишня назва – Павлова), будинок 6, та об’єкту нерухомого майна, що використувався відкритим акціонерним товариством «Маньківський механічний завод», розташованого за адресою Черкаська область, Уманський район, селище міського типу Маньківка, вулиця Шпитальна (колишня назва – Павлова).

У зв’язку з цим Маньківська селищна рада просить направити для участі в зазначеному обстежені належним чином уповноваженого представника ВАТ «Маньківський механічний завод» та допустити комісію до об’єкту нерухомого майна, що використовувався ВАТ «Маньківський механічний завод», розташованого за адресою Черкаська область, Уманський район, селище міського типу Маньківка, вулиця Шпитальна (колишня назва – Павлова).

У разі відмови від участі у зазначеному обстеженні та ненадання комісії доступу до зазначеного об’єкту нерухомого майна, комісія буде вимушена провести обстеження без участі представників ВАТ «Маньківський механічний завод» та обстежити зазначений об’єкт зовні.