“Разом робимо важливе”, – Ігор Табурець

Дата: 28.03.2023 12:25

Чергове підсилення отримала одна з лікарень Черкащини. Про це інформує очільник області Ігор Табурець. Зокрема, гуманітарний хаб «Черкаси» передав у Кам’янську багатопрофільну лікарню сучасний електрокардіограф для реанімації, а також вантаж із витратними матеріалами та ліками. Водночас ГО «Ротарі-клуб «Черкаси» підсилила заклад спецавтомобілем для комфортного транспортування пацієнтів.

– Ми перебудовуємо й адаптуємо роботу медичної сфери, враховуючи всі виклики воєнного часу, – наголосив Ігор Табурець. – І добре, що в нас є надійні партнери та друзі, які допомагають підсилювати наші медзаклади. Ми цінуємо! І вже спільно плануємо нові проекти.

Нагадаємо, напередодні Черкащина отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.  Це – понад 16 тонн продуктів харчування, зокрема швидкого приготування. Допомога надійшла від громадської організації «Спільна мета» та фонду Bird of Light Ukraine.