Проведено баскетбольний турнір пам’яті видатного учителя фізичної культури Мельника Сергія Леонтійовича

Дата: 10.05.2023 08:01

Минулими вихідними в спортивних залах Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» відділом освіти, молоді та спорту було проведено баскетбольний турнір пам’яті видатного учителя фізичної культури Мельника Сергія Леонтійовича, який впроваджував здоровий спосіб життя та розвивав спортивний рух на теренах Маньківського району на протязі всьго свого життя. Він навчив любити та поважати фізкультуру й спорт не одне покоління. Багато його учнів до сьогодні грають в любительських та ветеранських командах з різних видів спорту, прославляючи Маньківщину. У турнірі приймали участь команди юнаків Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», Івньківського ліцею та команда ветеранів, які працювали та навчались у Сергія Леонтійовича.

Суддівські протоколи зафіксували такі результати:

І місце – команда юнаків Іваньківського ліцею

ІІ місце – команда юнаків Маньківського НВК І-ІІІ ст.- гімназія

ІІІ місце – команда юнаків Маньківського ЗЗСО І-ІІІ №1

Команда ветеранів в складі Гучка О.С., Пилявського А.М., Риженка О.С., Бурлаки М.В., Кісельова М.В., Самборського В.А. в кінці турніру зіграла проти переможців, юнаків з с. Іваньки, та здобула впевнену перемогу.

Головний суддя змагань: Очерет О.М. – директор Маньківської ДЮСШ.

По завершенні турніру всі юнацькі команди були нагородженні

баскетбольними м’ячами від відділу освіти, молоді та спорту.