Маньківську лікарню включено до мережі як лікарню загального лікування

Дата: 20.06.2023 08:29

Вчора, 19 червня 2023 року, відбулася робоча поїздка очільника Маньківської селишної територіальної громади Валерія Івасюка та директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня" Юрія Кулика до Міністерства охорони здоровя України, де відбулася зустріч з народним депутатом Сергієм Нагорняком і директором Департаменту аграрного розвитку Ігорем Віштаком щодо питання визначення спроможності закладів охорони здоров’я та проектів планів розвитку госпітальних округів у Черкаській області.

Після довгих дискусій КНП «Маньківська багатопрофільна лікарня» включено до мережі як лікарню загального лікування, що дає можливість зберегти існуючі відділення та отримувати централізовано медичне обладнання.