У Маньківській громаді стартував конкурс-рейтинг «Мистецький стрій у ДІЇ»

Дата: 20.06.2023 17:08

З метою виявлення найбільш активних, високопрофесійних і талановитих фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів громади; здійснення оцінки змісту роботи та рівня кваліфікації фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів; активізації культурно-мистецької творчості всіх категорій громадян та зміцнення матеріального і кадрового потенціалу працівників вищої кваліфікації сектором культури та туризму започатковано проведення територіального конкурсу-рейтингу кращих фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів  «Мистецький стрій у ДІЇ».

З вітальними словами до учасників мистецького свята звернувся очільник Маньківської громади Валерій Івасюк. Він побажав усім учасникам мирного неба, плідної праці й творчого натхнення.

Конкурс-рейтинг проводиться у два етапи. І етап (місцевий) – у сільських, селищних закладах культури. ІІ етап (заключний) – творчий звіт.

Учасники заходу будуть змагатися у наступних номінаціях:

керівник художнього колективу (хорового, хореографічного, вокального, музичного, театрального, фольклорно-етнографічного, тощо);

керівник любительського об’єднання та клубу за інтересами;

керівник студії (фото студії, кіностудії, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва)

ведучий програм масових заходів;

культорганізатор та художній керівник.

Кожен з критеріїв оцінюється за п’ятибальною системою. Переможцями конкурсу-рейтингу визначаються фахівці, які набрали найбільшу кількість балів, які нагороджуються дипломами  І, ІІ, ІІІ ступенів та грошовою винагородою, учасники – дипломами за участь.

Цьогорічний огляд-конкурс у с.Дзензелівка та Нестерівка зібрав широке коло учасників і порадував членів журі та організаторів яскравими виступами, різноплановими хореографічними постановками, створеними саме на лексиці українського танцю, їх тематичною оригінальністю, що свідчить про серйозний творчий підхід керівників – постановників до створення хореографічних номерів, враховуючи вимоги сьогодення.

Члени журі відмітили, що учасники продемонстрували високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистизм, широку палітру хореографічної лексики та особливості національного характеру.