Участь у змаганнях з міні футболу: кубок пам’яті О. Свиридовського

Дата: 21.06.2023 14:59

18 червня  команда Маньківської ТГ приймала участь в турнірі з міні футболу «Кубок пам’яті Олександра Свиридовського», видатного футболіста Христинівщини. Змагання   проходили  в мальовничому місті Христинівка.Фото без опису

У першій грі наша команда перемогла місцеву  команду «Обрій»  з рахунком 2:1. В наступному матчі наші хлопці поступились команді «Базис» 3:4, пропустивши вирішального гола на останніх секундах матчу. За підсумками протоколів усі команди в групі набрали рівну кількість очок та рівну кількість забитих та пропущених голів, тож судді  визначали переможця  групи, рахуючи набрані командою жовті та червоні картки.   Наша команда в матчі за 5 місце змагалась з командою з Верхнячки,  де впевнено здобула перемогу з рахунком 3:0.

Кращим гравцем нашої команди було визнано Богдана Полозюка.

Всі команди-учасники   отримали футзальні м’ячі  та грошову винагороду, а переможці перехідний кубок та медалі. Відділ освіти, молоді та спорту  дякує хлопцям нашої  команди, а  організаторам за прекрасний  турнір .

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити та приймати участь в змаганнях!