Увага!!! Профілактичний огляд дітей спеціалістами з НДСЛ "Охматдит"

Дата: 29.06.2023 15:57

Шановні жителі громади!!! 30 червня 2023 року планується виїзд спеціалістів з НДСЛ "Охматдит" для проведення поглибленого профілактичного огляду діток від 1 року народження до 18 років.

Фото без описуСписок спеціалістів з НДСЛ "Охматдит": Лікар - педіатр, лікар - гастроентеролог, лікар - невролог, лікар - ендокринолог,

лікар - отоларинголог, лікар - офтальмолог, лікар - хірург, лікар - ортопед, лікар - гінеколог, лікар - уролог, психолог. Також буде можливість зробити загальний аналіз крові та сечі (приносити з собою).

Прийом лікарів буде проводитись 30.06.2023 р. з 8:30 в Маньківському закладі загальної середньої освіти І-ІII ступенів № 1, смт Маньківка, вул. Благодатна, буд. 3.  Всіх бажаючих просимо зв'язатися зі своїм лікарем - педіатром або сімейним лікарем для запису на даний медичний огляд. Або зателефонувати в реєстратуру: 6-12-52 або мобільний 067-224-26-09. Огляд проводиться БЕЗКОШТОВНО!!!