Гуманітарна допомога ВПО від ТОВ «РІДНЕ ФУД ФЕКТОРІ»

Дата: 17.07.2023 14:26

Відділ соціального захисту  Маньківської селищної ради активно співпрацює з ТОВ «РІДНЕ ФУД ФЕКТОРІ» з питань надання гуманітарної благодійної  допомоги. Зокрема, у період з квітня по червень місяць надавалось по 50 продуктових наборів для  найбільш незахищених категорій населення з числа  внутрішньо переміщених осіб. Допомогу змогли отримати  родини, в яких проживають особи з інвалідністю, одинокі матері, багатодітні сім»ї та малозабезпечені сім»ї,  які проживають на території нашої громади. Також забезпечено борошном місце компактного проживання для внутрішьо переміщених осіб, де мешкає на даний час 15 родин. Завдяки отриманій допомозі  видано гуманітарну допомогу  (продуктові  набори) 50 родинам з числа вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб внаслідок збройної агресії російської федерації.

До Міжнародного дня захисту дітей надавалось фасоване печиво, яке отримали діти з числа пільгових категорій населення нашої громади.  Печиво видавалось внутрішньо переміщеним особам, які мешкають в місці компактного проживання, а також пацієнтам  КНП «Маньківська багатопрофільна лікарня».

Дякуємо керівнику та працівникам товариства за  надану допомогу та сподіваємось на подальшу співпрацю!