“Ми постійно на зв’язку з підприємцями області”, – Ігор Табурець
Черкащина продовжує надійно тримати економічний тил. Його забезпечують підприємства області. Від малих до великих – у синергії. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час робочої зустрічі на підприємстві ARAMIS. Воно продукує технологічне обладнання для оброблення металів. Це – один із найбільших виробників лазерних верстатів у Східній Європі.
– Що примітно: тут постійно шукають інструменти для свого розвитку, – зауважив Ігор Табурець. – Серед них – гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Підприємство навчилось працювати із партнерськими організаціями і допомагає в цьому іншим. Усе це важливо, надто під час великої війни.
Керманич області подякував колективу підприємства за соціально відповідальну позицію та роботу.
– Ми постійно на зв’язку з підприємцями області, аби спільно долати всі виклики, – наголосив він. – Щоб люди були з роботою, а підприємства й далі працювали.
Нагадаємо, нещодавно в області пройшла бізнес-зустріч представників малого та середнього підприємництва Черкащини, грантодавців, банкірів та обласної влади.