Дата: 05.10.2023 10:00

Відповідно до  Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь в обговоренні зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту рішення Маньківської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади».

Фото без описуОбговорення відбудеться 10 жовтня 2023 року о 10.00 год. в залі засідань Маньківської селищної ради за адресою: смт Маньківка, вул. Шевченка, 9.