Служба безпеки викрила чергового прихильника рашизму

Дата: 13.10.2023 10:57

СБУ продовжує викривати прихильників агресора на Черкащині. Зловмисник відкрито пропагував «приєднання» територій нашої держави до складу росії. Зокрема заперечував військові злочини рашистів, а ракетний удар 28 квітня цього року по багатоповерхівці Умані із масштабною загибеллю цивільних- вважав «досягненням» рф.

За даними слідства, прокремлівським прихильником виявився мешканець Уманського району. Ворожу агітацію він проводив серед односельчан.

Чоловік відкрито на «Слава Україні» відповідав «слава путіну». Також стверджував, що Україна вже ввійшла в склад росії і це все лише справа часу.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили пропагандисту про підозру за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.