+1 реалізований проект: на Черкащині розширюють реабілітаційні спроможності

Дата: 23.10.2023 09:02

Відділення медико-соціальної реабілітації запустили в одному з центрів надання соціальної допомоги. Тут, зокрема, зможуть відновитися та зміцнитися наші захисники, які повернулися з передової. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. На повну відділення запрацює вже з понеділка. Хоча перші пацієнти вже є.

– До реабілітації в центрі підходять комплексно, – відзначив очільник Черкащини. – Адже послуговуються мультидисциплінарністю, тобто дбають про фізичне зміцнення, психологічну підтримку та соціалізацію військових. Послуги з реабілітації у закладі надають ще з 2020 року. Тоді вони більше були зорієнтовані на дітей і дорослих, які втратили працездатність. Однак через війну попит на реабілітацію значно зріс. Така тенденція зберігатиметься і надалі. Тож здобутки центру мають стати прикладом для інших громад у питанні розвитку та посилення реабілітаційних послуг.

Додамо, вдалося втілити такий проект колективу центру завдяки синергії з благодійниками та місцевою громадою.