УВАГА!!! Шановні платники податків Маньківської територіальної громади!!! Від Уманської ДПІ надійшли квитанції на оплату МІНІМАЛЬНОГО ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ (МПЗ)

Дата: 23.10.2023 09:07

До уваги землевласників та землекористувачів Маньківської селищної територіальної громади!!! В приміщенні Маньківської селищної ради в каб.№9 (перший поверх) можна отримати квитанції на оплату земельного податку, орендної плати за користування земельними ділянками, на оплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та на оплату МІНІМАЛЬНОГО ПОДАТКОВОГО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ (МПЗ).

Фото без описуЖителям та землекористувачам інших населених пунктів нашої територіальної громади прохання звернутися за квитанціями до старостатів ваших населених пунктів.