ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі « Автомобіль типу «пікап» дизельний (Код ДК 021:2015 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби)» , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 31.10.2023 15:55

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі « Автомобіль типу «пікап» дизельний (Код ДК 021:2015 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби)» , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

Виконавчий комітет Маньківської селищної ради (далі – Замовник), код за ЄДРПОУ - 04411007

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Автомобіль типу «пікап» дизельний (Код ДК 021:2015 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби).

Відкрити торги у порядку, визначеному особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників (далі – особливості), передбачені Законом України « Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його прийняття або скасування, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року   № 1178,  зі змінами.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-26-011495-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Товар закуповується  для забезпечення обороноздатності держави та задоволення потреб військової частини Міністерства оборони України.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення.

Обсяги закупівлі визначено відповідно до очікуваної потреби та обсягу фінансування, згідно з рішенням  сесії Маньківської селищної ради від 06.10.2023 № 34-3/VIII  «Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022  року  № 25-7/VIII « Про бюджет Маньківської селищної територіальної громади на 2023 рік ( 2356800000)», відповідно до місцевої цільової  Програми надання Маньківською селищною радою шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності  військових частини Збройних Сил України на 2023 рік,  для передачі військовій частині А****Міністерства оборони України для забезпечення сприяння обороноздатності Держави.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.

Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін та цін на Prozorro.