Оголошення для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.11.2023 08:39

Фото без описуМаньківська селищна рада повідомляє: постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб»  рекомендовано утворити Раду з питань ВПО.

Відділ соціального захисту  селищної ради (селище Маньківка, вул. Соборна,3  адреса електронної пошти - vidsoc20101@ukr.net ) приймає документи  від внутрішньо переміщених осіб, які бажають увійти до складу Ради та представляти інтереси даної категорії осіб при селищній раді.

Бажаючим особам необхідно подати такі документи:

1. Заява у довільній формі;
  2. Документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  3. Документ про освіту (за наявності);
  4.  Мотиваційний лист;
  5.  Контактний номер телефону та адреса електронної пошти;
  6. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або листа від громадського об’єднання щодо включення до складу Ради їх представника.

Документи приймаються з 8.00 до 17.15  понеділок - четвер, з 8.00 до 16.00 у пятницю протягом місяця (з 1 листопада до 30 листопада 2023 року).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)