Відбулася зустріч з дружинами ветеранів

Дата: 24.11.2023 08:13

22.11.2023 у приміщенні комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" відбулася зустріч дружин ветеранів з фахівцем соціальної роботи з ветеранами - Тетяною КРИЛОВОЮ, психологом Анастасією РОЗІЗНАНОЮ, фахівцем соціальної роботи Оксаною ГОРБАТЮК, а також були запрошені директор Служби зайнятості - Галина ГАВРИЛЮК та начальник відділу Служби зайнятості -Тетяна ДЯЧЕНКО.

Питання дня :

- як подолати стресову ситуацію в умовах війни, мега завдання дружини підтримати чоловіка і втриматись самій, об"єднання дружин ветеранів, тому що в цьому просторі легше ділитись переживаннями та вирішувати проблеми - про це розповіла фахівець соціальної роботи Тетяна КРИЛОВА;

- гранти для ветеранів та другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу -  доступно ознайомила директор Служби зайнятості Галина ГАВРИЛЮК;

- отримання ваучера на навчання з таким питанням виступила начальник відділу Служби зайнятості Тетяна ДЯЧЕНКО.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері за філіжанкою кави. Дружини військовослужбовців мали можливість поспілкуватись, отримати корисні поради спеціалістів Служби зайнятості, а також отримати маленькі обереги-ангелочки від майстринь відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування. Спеціалісти Центру занотували проблемні питання для підготовки інформації до наступних зустрічей.