Новий циклон принесе чергове ускладнення погодніх умов на Черкащині

Дата: 28.11.2023 09:04

Не встигла Черкащина оговтатися від попереднього сніжного колапсу, як в Україну заходить новий циклонічний вихор OLIVER, який принесе чергову негоду. Вплив циклону наш регіон відчує вже сьогодні ввечері посиленням вітру до 15-20 м/с та підвищенням температури до 3-5° тепла. Мокрий сніг та дощ вночі створять ідеальні умови для ожеледі, налипання мокрого снігу та ожеледиці на дорогах.

Покращення погоди синоптики прогнозують уже в другій половині дня 29 листопада. Циклон залишаючи Черкащину відкриє доступ холоду, і вже ввечері температура знизиться до 2-4° морозу.

Зміна погоди ускладнить роботу всіх видів транспорту, значно погіршить стан доріг.