Увага!!! Оголошення для жителів Маньківської територіальної громади

Дата: 30.11.2023 15:13

Початок зими. Минулих вихідних в Україні засніжило. Перші кучугури снігу, мороз та ожеледиця. На засніжені вулиці населених пунктів Маньківської громади виїхала велика кількість снігоочисної техніки. Але для її безперешкодного проїзду та якісного виконання снігоприбиральних робіт заважає необрізане гілля та будівельні матеріали, накопичені на узбіччях доріг.

Тому Маньківська селищна рада звертається до жителів громади із проханням - обрізати біля своїх садиб та дворів гілля дерев, які виступають за межі огорожі на проїжджу частину, що призводить до засмічення доріг та перешкоджання руху транспорту та прибрати будівельне сміття чи матеріали, накопичені на узбіччях вулиць.