Оголошення про зміну тарифів на 2024 рік по КП «Комунальник-М» з централізованого водопостачання та водовідведення

Дата: 07.12.2023 12:54

Фото без опису   Шановні споживачі!   Відповідно до ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради від 24.11.2023 № 165-23 «Про затвердження тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів комунальних послуг КП «Комунальник-М»,КП «Комунальник-М» доводить до відома про зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

централізоване водопостачання - 55,00 грн за 1 м. куб. з ПДВ;

централізоване водовідведення – 34,96 грн за 1 м. куб. з ПДВ.

Тарифи вводяться в дію з 01.01.2024.