Гуманітарна допомога для ВПО Маньківської громади від благодійного фонду Міжнародної організації з міграції

Дата: 12.12.2023 11:34

Відділ соціального захисту Маньківської селищної ради  співпрацює з благодійними організаціями та благодійними фондами щодо забезпечення  гуманітарною допомогою жителів громади, зокрема внутрішньо переміщених осіб.  За попереднім узгодженням з Міжнародною організацією з міграції у вересні місяці було опрацьовано заявку від  зазначеної категорії осіб щодо надання благодійної допомоги у вигляді непродовольчих товарів (матраців, ковдр, постільних наборів з ковдрами, кухонних наборів,  сонячних ламп та складних стільців).

7-8 грудня благодійна організація  в селищі Маньківка здійснила видачу гуманітарної допомоги  136 сім’ям внутрішньо переміщених осіб відповідно до замовленої потреби. Всього було видано 492 найменування товарів на загальну суму 488 тис. грн.

Щира вдячність працівникам фонду за надану допомогу! Планується  подальша співпраця з метою забезпечення гуманітарною допомогою всіх  родин ВПО, які проживають на території громади.