Увага! Оголошення!!!

Дата: 15.12.2023 10:15

Шановні землевласники та землекористувачі Маньківської селищної територіальної громади! Наближається Новий рік, а це означає, що закінчується податковий (звітний) період. Хто ще не сплатив земельний податок чи орендну плату, просимо звернутися в каб.№9 Маньківської селищної ради для отримання податкового повідомлення – рішення.

Фото без описуЗемельний податок є обов’язковим платежем, який має щорічно сплачуватися, відповідно до встановленої ставки. Несвоєчасне внесення земельного податку може призвести до нарахування штрафних санкцій.

Земельний податок та орендна плата не сплачується за земельні ділянки, що знаходяться на територіях, де тривали бойові дії або тимчасово окупованих, та на яких є вибухонебезпечні предмети або фортифікаційні споруди.