Очільник Маньківської громади Валерій Івасюк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 18.12.2023 08:22

Підсумкове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відбулось у Львові. На ньому йшлося про найактуальніші питання та стратегії дій – на рівні держави, областей і громад. Разом з головами територіальних громад Уманського району від Маньківської громади  до засідання долучився селищний голова Валерій Івасюк.

Загалом на Конгресі розглянули важливі питання для подальшого розвитку України, обговорили найактуальніші питання, програми прикордонного співробітництва та перспективи державних програм підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок російської агресії.

Більше інформації про результати Конгресу місцевих та регіональних влад за посиланням: https://www.congress.gov.ua/u-lvovi-vidbulosia-zasidannia-konhresu-mistsevykh-ta-rehionalnykh-vlad-pry-prezydentovi-ukrainy/

Разом до Перемоги!