Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Завершено акцію «Миколай збирає на дрон»

Дата: 29.12.2023 08:21
Кількість переглядів: 164

  Підтримка та допомога військовим – те, що стало пріоритетом №1 з моменту повномасштабної війни. Адже все, що ми сьогодні маємо, є заслугою захисників та захисниць, які з усіх сил боронять нашу Україну від агресора. Маньківським селищним центром культури та дозвілля започатковано акцію «Миколай збирає на дрон». Ми розуміємо, що нашим Захисникам на передовій потрібні «пташки» для виявлення позицій ворога. За словами військових, дрон – це «‎очі»‎ та «‎вуха»‎, за допомогою нього можна вести розвідку бойових позицій ворога, відстежувати переміщення особового складу та техніки, а також бепосередньо відпрацьовувати по ворогу в будь-який час доби.

Фото без опису

Фото без опису

  Миколай зібрав на дрон 43180 гривень. Це кошти зібрані завдяки Маньківському селищному центру культури та дозвілля, філіям КЗ «Маньківський селищний центр культури та дозвілля», Маньківській селищній публічній бібліотеці, Маньківській дитячій школі мистецтв та Сектору культури та туризму.

Фото без опису

  Перший дрон  уже придбано, думаємо про наступний. Дякуємо небайдужим, які долучитись до збору, адже кожна гривня наближає передачу дронів на передову, а кожен дрон в свою чергу – наближає день нашої Перемоги.

Фото без опису

  Сподіваємося, що у руках наших професійних військових ці невеликі, але досить потужні дрони, перетворяться на ефективну та смертоносну зброю.

Працюємо задля Перемоги разом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень