Оголошення для користувачів земельних ділянок комунальної власності, що використовуються на умовах оренди

Дата: 02.01.2024 08:16

Шановні землекористувачі  Маньківської селищної територіальної громади! Для коректного нарахування орендної плати, усім користувачам земельних ділянок комунальної власності, що використовуються на умовах оренди (городи, земельні ділянки під індивідуальними гаражами тощо) в смт.Маньківка протягом січня 2024 року необхідно звернутися до відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Маньківської селищної ради (1 поверх каб.№9) для укладення (поновлення) договорів оренди на 2024 рік.

Жителям та землекористувачам інших населених пунктів нашої територіальної громади прохання звернутися до старостатів Ваших населених пунктів для укладення (поновлення) договорів оренди.