Відбулися змагання з волейболу

Дата: 31.01.2024 09:32

27 січня 2024 року відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради  в спортивних залах НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія» були проведені змагання з волейболу серед учнів ЗЗСО Маньківської ТГ (юнаки). В змаганнях прийняли участь команди Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, НВК « ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія», Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст. та команда Іваньківського ліцею. Попри складну ситуацію в роботі ЗЗСО,   учні  змогли не тільки прийняти участь а й показати гарну змістовну гру та відмінну спортивну підготовку.

Тому після цікавих волейбольних зустрічей спортивні місця було розподілено так:

І місце –  НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія»

ІІ місце –   Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце – Рогівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити та приймати участь в спортивних змаганнях.