На черговому засіданні виконавчого комітету Маньківської селищної ради "Комунальник-М" прозвітував про виконану роботу у 2023 році

Дата: 31.01.2024 14:18

30 січня 2024 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, де взяли участь члени виконавчого комітету, керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради.

До порядку денного було включено 17 проєктів рішень, які стосувались питань: проведення інвентаризації; затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються підрозділами комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради»; роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради; виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Маньківської селищної територіальної громади за 2023 рік; надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та ін.

Після вшанування загиблих хвилиною мовчання, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Андрій ХИЖНЯК проінформував присутніх щодо проведення інвентаризації та звернув увагу присутніх на основних моментах.

Інженер з охорони праці КП «Комунальник - М» Юрій КІТ прозвітував про виконані роботи у 2023 році:

капітальний ремонт водонапірної вежі; очищення переливних фільтруючих резервуарів КНС; ремонт  системи водовідведення по вул. Сонячній; очистка каналізаційної системи, відремонтовано 5 колодязів;  автоматизація роботи насосної станції; заміну 4 насосів на артезіанських свердловин с.Маньківка; замінено 140 м труби водопостачання з металевої на пластикову; ліквідовано 46 поривів системи водопостачання; заміна 4 загальнобудинкових лічильника; замінено та опломбовано 116 лічильників; чистка системи водопостачання (фільтрів очистки води) у багатоповерхових будинках; ремонти електрощитових у багатоповерхових будинках; замінено електролічильники у багатоповерхових будинках; відремонтовано асенізаційні автомобілі ГАЗ - 53; ремонти тракторів МТЗ-80, Т-25 та сніговідвалів до тракторів МТЗ-80, МТЗ-82,Т-25; заготовлено посипкову суміш в кількості 60 т; проводяться роботи з підгортання, буртування сміття в рамках підготовки до роботи в зимовий період; виявлено 4 об'єкти з водопостачання без дозвільних документів; складено 13 актів про порушення на суму 2 394 365,00 грн.; проведено перевірку та підготовку будинків до осінньо - зимового періоду (двері, вікна під'їздів та підвалів, відремонтовано освітлення); проведено ревізію водомережі, замінено сальникову набивку засувок; проведено герметизацію інженерних вводів в будинки; проведено заміну ламп вуличного освітлення в кількості 425 шт;проведено заміну світильників в кількості 36 шт.; замінено приладів обліку в кількості 8 шт.; замінено автоматики в кількості 32 шт.; переобладнано екскаватор ЮМЗ-6 на навантажувач для навантаження-розвантаження будівельних матеріалів та ін.; запущено в експлуатацію установку ОПТ-9195; крім того, керівництвом, у тісній співпраці із RzadowaAgencjaRezerwStrategicznych (RARS) w.Warszawa, Poland, була проведена робота по придбанню (отриманню допомоги) генераторів в кількості 3-х штук.

Крім того, було подано проекти робіт до Департаменту регіонального розвитку в рамках фінансової угоди “Програма з відновлення України” між Україною та Європейським інвестиційним банком та до Департаменту будівництва Черкаської ОДА щодо придбання транспортних засобів за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а саме сміттєвоз і трактори в кількості 3-х одиниць.

На завершення засідання розглянули затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що будуть надаватися відділом Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Маньківської селищної ради; затвердження у новій редакції інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері містобудування та архітектури, що надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Маньківської селищної ради; взяття на квартирний облік та надання соціального житла; надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; опікунства; внесення змін до розпису бюджету.