СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ Миколи Михайловича ГРИГОРЕНКА...

Дата: 01.02.2024 17:22

Важко усвідомити, що 31 січня 2024 року перестало битися серце прекрасної Людини, жителя Маньківки, громадянина України, патріота нашої держави. Не стало доброї, чуйної людини, коханого чоловіка, турботливого татуся, люблячого дідуся, добропорядного сусіда, надійного товариша і колеги. Працівники апарату виконавчого комітету, депутати, керівники бюджетних установ Маньківської територіальної громади з глибоким болем сприйняли сумну звістку про передчасну смерть жителя селища Григоренка Миколи Михайловича.

Микола Михайлович Григоренко народився 24 квітня 1959 року в с. Молодецьке Маньківського району Черкаської області.

У 1966 році навчався у Молодецькій середній школі, яку закінчив у 1976 році.

У цьому ж році розпочав свою трудову діяльність на різних роботах в колгоспі ім. XXII зʼїзду КПРС Маньківського району Черкась­кої області с.Молодецьке.

1977-1981 рр. навчався в Уманському сільськогосподарському інституті та здобув спеціальність економіста.

1981 р. - працював бухгалтером у колгоспі ім. XXII зʼїзду КПРС Маньківського району Черкась­кої області с.Молодецьке.

1981-1983 рр. служив в лавах Радянської Армії.

Після звільнення в запас в 1983 році, продовжив працювати в кол­госпі.

1983 р. - призначений на посаду ревізора в управління сільського господарства райдержадміністрації.

1993 р. - працював у контрольно-ревізійному відділі у Маньківському районі на посаді заступника ревізійного відділу по переводу з ради колгоспів Маньківського району.

2000 р. - переведений на посаду заступника начальника Уманського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу.

2001 р.- переведений за результатами конкурсу на посаду начальника контрольно-ревізійного відділу у Маньківському районі, де пропрацював до 2011 року.

2011 р. - звільнений з даної посади у зв’язку з виходом на пенсію по інвалідності.

За час роботи Микола Михайлович мав значні досягнення, проявив себе енергійним і принциповим керівником, умілим організатором, брав активну участь в гро­мадському житті району, постійно працював над підвищенням свого фахового рівня.

В колективах де працював, серед жителів селища мав заслужений авторитет, поважав своїх колег, був гарним наставником для молоді, взірцем справжнього працівника.

Миколу Михайловича поважали сусіди за його порядність і доброзичливість, з ним можна було поспілкуватися на будь-яку тему і знайти підтримку.

Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Михайловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Працівники апарату виконавчого комітету, депутати, керівники бюджетних установ Маньківської територіальної громади висловлюють щирі співчуття з приводу непоправної втрати дорогої людини. Просимо Всевишнього про Царство небесне для світлої, прекрасної душі. Нехай земля йому буде лебединим пухом.

Пам’ять про Григоренка Миколу Михайловича навічно залишиться в наших серцях.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)