Першість Маньківської ТГ з волейболу. Змагаються дівчата

Дата: 05.02.2024 11:34

03 лютого 2024 року відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради  в спортивних залах НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія» були проведені змагання з волейболу «Першість Маньківської ТГ з волейболу серед учнів ЗЗСО  (дівчата)».

У змаганнях прийняли участь команди Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Кищенецького ЗЗСО І-ІІІ ст, Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Змагання проводились за коловою системою, кожна команда мала змогу показати свої вміння та відчути опір та силу суперника. Без жодної поразки та посіла І місце цього турніру команда Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1. Інтрига - хто посяде   ІІ-ІІІ місця між командами Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст. зберігалася до останньої гри турніру, але спортивна вдача була на боці дівчат із  села Дзензелівка .

Хочеться відмітити «новачків» - команду дівчат Кищенецького ЗЗСО, які попри юний вік та не маючи жодного досвіду в подібних турнірах, показали гарну та змістовну гру .

Тож, після цікавих волейбольних зустрічей спортивні місця було розподілено так:

І місце –   Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (вчитель Гоменюк В.В)

ІІ місце –   Дзензелівський ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель Сорока Ю.Л.)

ІІІ місце –  Молодецький ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель Шевченко П.С.)

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити та приймати участь в спортивних змаганнях!!!