Відбулися фінальні змагання Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч

Дата: 29.02.2024 16:00

203 команди з Уманщини стали учасниками фінальних змагань Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч. Свою спортивну майстерність продемонстрували  2 130 школярів. Днями. в Маньківській територіальній громаді було проведено змагання з волейболу  серед  дівчат 2009 року народження та молодших в рамках  ІІ етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів середньої освіти у 2023-2024 навчальному році.

Показати свої вміння в грі з волейболу та поборотись за право представляти Маньківську громаду на ІІІ етапі(районному) «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зареєструвалось та прийняли участь 7 закладів загальної середньої освіти нашої громади ( Добрянський ЗЗСО І-ІІІ ст., Дзензелівський ЗЗСО І-ІІІ ст, Молодецький ЗЗСО І-ІІІ ст, Рогівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Кищенецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Маньківський НВК «ЗЗСО-І-ІІІ ст,- гімназія»).

Юні волейболістки показали не тільки гарну майстерність, наполеглевість в боротьбі за перемогу, але продемонстрували важливість командної роботи, адже сила – в єдності!

Суддівські протоколи зафіксували такі результати:

І місце – Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

ІІ місце – Рогівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце – Маньківський НВК « ЗЗСО І-ІІІ ступенів – гімназія»

Переможці, призери, учасники були нагородженні перехідним брендовим кубком, медалями за І-ІІІ місця та грамотами за участь в ІІ-му турі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»