У КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулися курси комп’ютерної грамотності на тему «Поняття про штучний інтелект»

Дата: 06.03.2024 08:31

5 березня 2024 року в межах роботи Хабу цифрової освіти КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулися курси комп’ютерної грамотності на тему «Поняття про штучний інтелект».

Захід провела бібліотекар Яна Самелюк для відвідувачів відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ "Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради". На уроці були представлені практичні приклади використання безкоштовного генеративного штучного інтелекту Adobe Firefly, що базується на передових технологіях ШІ. Учасники заходу ознайомились із його функціоналом та отримали цінні практичні поради, які можна застосовувати в повсякденному житті та в роботі.