У Маньківській селищній раді відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг

Дата: 06.03.2024 10:25

5 березня 2024 року відбулося засідання  постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, де було розглянуто питання внесення змін до Комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення та адаптації осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей, на 2024-2028 роки та ряд питань, що стосувалися передачі майна на баланс комунальних установ селищної ради.