Для дітей військовослужбовців організували святковий захід

Дата: 12.03.2024 10:22

У спортивно-оздоровчому комплексі "Заріччя" для дітей військовослужбовців працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" провели захід, де дали можливість дітям трішки порозважатися та повеселитися.

Допомогли в організації свята працівники відділу освіти, молоді та спорту. Майже сто дітей змогли прийти і зняти хоча б частково стрес війни та її наслідків, а емоційно - веселу атмосферу створила Олена Рачковська. Сергій Кожухар акомпонував для дівчини - весни, в ролі якої була Аліса Савченко. Вони "заводили публіку" танцювальним флешмобом.

Традиційно, все почалося із китайського чаювання... Потім ігри, вручення подарунків, які передав Антон Яценко - гребінці і браслетики. Хлоп'ятам працівники Центру приготували солодкі квіти, які вони зможуть подарувати своїм матусям. А потім улюблена піца від "Заріччя", цукерки, фрукти і сік від відділу освіти, молоді та спорту.

Дякуємо Збройним Силам України ЗСУ за можливість об'єднувати родини і нашу громаду!!!