Майстриня із Буків Анжела Драч провела майстер-клас з кераміки у Маньківській дитячій школі мистецтв

Дата: 12.03.2024 10:42

6 березня 2024 року у Маньківській дитячій школі мистецтв у відділенні образотворчого мистецтва відбувся майстер-клас з кераміки - до школи завітала талановита майстриня з Буків Анжела Драч.

Робота проходила з практичними порадами під наглядом майстрині та двох викладачів Світлани Бас та Галини Вари. Учні познайомилися з традиційними техніками ліплення і прийомами, дізнались багато цікавого про особливості мистецтва з кераміки.

Кожна присутня дитина власноруч перетворили звичайний шматок глини в унікальне творіння, виліпили іграшки - рибку та жайворонка. Самостійно виготовлені речі можливо стануть першими експонатами домашньої колекції з кераміки. Цікаво було кожному, адже гончарство – заняття творче та захоплююче.