З робочою поїздкою громаду відвідав заступник директора Департаменту соціального захисту  населення  Черкаської ОДА Олег Шимчук

Дата: 14.03.2024 08:05

Вчора з робочою поїздкою громаду відвідали заступник директора Департаменту соціального захисту  населення  Черкаської обласної державної адміністрації Олег Шимчук та головний спеціаліст Людмила Волинець. Вони зустрілися з першим заступником селищного голови Олегом Мельником, директором КУ «Центр надання соціальних послуг» Юлією Панчук-Золотухіною та начальником відділу соціального захисту селищної ради Людмилою Загородною.

В ході зустрічі було обговорено ряд актуальних питань щодо облаштування додаткового приміщення для надання соціальних послуг ветеранам війни та військовослужбовцям, а також надано практичні рекомендації  з питань соціального захисту.