Збірка рапортів для військовослужбовців (Безоплатна правнича допомога)

Дата: 27.03.2024 15:27

Системою Безоплатної правничої допомоги у співпраці з Департаментом юридичного забезпечення Міністерства оборони України розроблено ЗБІРКУ для військовослужбовців та членів їх сімей. До збірки увійшли зразки рапортів, заяв, корисні поради та роз’яснення правових механізмів комунікації військовослужбовців/виць з командуванням.

Збірку складено для роз’яснення взаємодії між військовими та командуванням, оскільки саме через рапорт військові повідомляють про особисті питання та потреби, наприклад про матеріальну допомогу, відпустку, направлення на військово-лікарську комісію тощо. Інформація надзвичайно важлива для кожного  військовослужбовця/виці та для кожної родини, близькі яких боронять нашу державу.

ЗБІРКА рапорптів для військовослужбовців та членів їх сімей.