УВАГА!!! В Маньківці планується провести акцію ''Озеленення селища''

Дата: 29.03.2024 15:21

УЖЕ ТРЕТІЙ РІК В НАШІЙ МАНЬКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ БУДЕ ПРОХОДИТИ АКЦІЯ ''ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА''. Весна-пора відродження, оновлення, пробудження, це пора-надії на краще, надії Перемоги добра над злом.  Ми, українці, незламні, працелюбні, люблячі красу, життя люди. Із настанням теплої сонячної погоди прибираємо двори, саджаємо клумби, городи, адже любимо жити в комфорті, чистоті, любимо милуватись цвітінням квітів.

Дивлячись на щоденні події, починають ,,опускатися руки,'' але ми повинні триматися, підтримувати один-одного, більше працювати і, головне, - не здаватися!!!

Планується на Алеї Слави посадити квіти, на центральних клумбах навести лад і прикрасити їх гарними виробами, зроблені  руками наших односельців.

Просимо мешканців селища ставитися з розумінням, всіляко сприяти та долучатися до акції «ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА» (дату і час буде уточнено).