Дата: 02.04.2024 11:33

Розпочався ІІІ етап змагань з 5 видів спорту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».16 команд хлопців та дівчат розпочали змагання за першість з волейболу. У групі А серед хлопців перемогу здобула команда Уманської гімназії № 5 Уманської міської ради, 2 місце – Розсішський ліцей Христинівської міської ради, 3 місце – Юрківський ліцей Паланської сільської ради.

Суперники у групі Б: 1 місце – учні Оксанинської філії Бабанського ліцею Бабанської селищної ради, 2 місце – Рогівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради, 3 місце – Жашківський ліцей № 1 Жашківської міської ради.

У змаганнях серед дівчат лідерами групи А стали: 1 місце – команда ОЗО «Христинівський ліцей» Христинівської міської ради, 2 місце – Уманська гімназія № 5 Уманської міської ради, 3 – Родниківський ліцей Паланської сільської ради.

Переможцями групи Б стали учениці Жашківського ліцею №1 Жашківської міської ради, 2 місце – Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради, 3 місце – Баштечківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Баштечківської сільської ради.

Команди-переможці незабаром зустрінуться у фінальному змаганні.
«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – разом переможемо!