Працівники виконавчого апарату Маньківської селищної ради долучилися до акції «ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА»

Дата: 03.04.2024 15:08

Вчора селищний голова Валерій Івасюк, керівники та спеціалісти виконавчого апарату Маньківської селищної ради разом з місцевими активістами Альоною Хован та Наталією Маренюк, працівниками комунального підприємства «Комунальник-М» долучилися до акції «ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА».

Під час акції на Алеї Слави посадили жовтоблакитні братчики. Навели лад на центральних клумбах селища та висадили саджанці стефандри, глоду, червоного дерена, шаровидних хвойних туй, різнокольорових барбарисів, декоративних кленів та кущів міскантусів, пухиреплідників і квіти – обрієту, сальвію, алістіум, чорнобривці, хризантеми та канни.

В перший день акції учасниками був зроблений акцент на посадці дерев та прибиранні території центральної частини селища. Акція буде продовжуватися і надалі, тому запрошуємо всіх  небайдужих мешканців селища активно долучатися до неї.