Соціальні робітники с.Кривець відділення соціальної допомоги вдома щодня допомагають своїм підопічним

Дата: 18.04.2024 09:31

Стрімкий темп життя і щільний графік часто не дають людям повною мірою піклуватися про літніх рідних і близьких, яким важко доглядати за собою в силу віку та особливостей способу життя.

Соціальні робітники с.Кривець відділення соціальної допомоги вдома Віра ГОРКУН та Леся ЛЕСЬ, не зважаючи на погоду чи пору року, щодня, згідно графіків відвідують своїх підопічних, роблять все можливе для покращення їх життя.

Для отримання соціальних послуг комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Маньківської селищної ради звертайтесь за телефоном 04748- 6-40-15.